KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 7394166
nr 739 4166
Collage
Chapin, signerad Chapin-88, ramens innermått: 81x122
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 februari 2012
kl 18:51:56
100 kr
150 kr